Ergonomiczny i budżetowy zestaw do pielęgnacji męskiego zarostu

13 grudnia 2022, 20:15

Podczas częstych podróży istotny element męskiego bagażu stanowi maszynka do golenia. Jakkolwiek trudno już nam sobie dzisiaj wyobrazić duże i nieporęczne urządzenie tego rodzaju to jednak najchętniej wybierzemy takie, które można spakować szybko, nie zajmuje dużo miejsca, a bateria nie będzie wymagała doładowywania nawet podczas dłuższego pobytu. Co więcej, nie chcielibyśmy także przepłacać kilkuset złotych za tego rodzaju gadżet, dlatego interesującą może okazać się maszynka do golenia marki ENCHEN model Blackstone.
Ergonomiczny i budżetowy zestaw do pielęgnacji męskiego zarostu

To akumulatorowa maszynka 3D wyposażona w system trzech obrotowych głowic, które zapewniają pełniejsze golenie brody, policzków i okolic ust. Cienkie ostrza i podwójny pierścień, umożliwiają dokładne i bezbolesne golenie zarostu. Ostrza są wykonane z wysokiej jakości stali, które same się szlifują podczas golenia, co z pewnością przedłuży ich żywotność. Maszynka wyposażona jest w silnik o mocy 5W dzięki czemu proces golenia przebiega znacznie szybciej i płynniej, a przy tym praca urządzenia jest bardzo cicha. W podróży istotne jest także łatwe utrzymanie czystości, dlatego głowicę można myć pod bieżącą wodą. Golarka posiada inteligentny system ładowania, wbudowana dioda informuje o stanie baterii, która na jednym ładowaniu jest zdolna do pracy nawet przez 90 minut. Czas ładowania wynosi 60 minut. ENCHEN Blackstone ma nowoczesny port USB-C dzięki któremu będzie można ładować ją w zasadzie w każdym miejscu, a jej waga wynosi zaledwie 139 gram co sprawia, że jest praktyczna, kompaktowa i nie zajmie wiele miejsca w męskiej kosmetyczce.

W zestawie znajdują się:

 1. Przewód USB-C
 2. Osłona głowicy
 3. Instrukcja obsługi w języku polskim
 4. Karta gwarancyjna


Z kolei jeżeli podobnie jak ja, lubicie utrzymywać kilkudniowy zarost, to trafionym rozwiązaniem może okazać się strzyżarka/trymer do zarostu ENCHEN Boost. To niezwykle funkcjonalne urządzenie, bo może służyć zarówno jako strzyżarka do włosów, ale także jako trymer do przycinania dłuższego zarostu z pasmem regulacji 0,7-21 mm. Co szczególnie zwróciło moją uwagę, to fakt naprawdę sprawnego i dokładnego działania tego urządzenia. Nie musimy się martwić o podrażenienia skóry podczas strzyżenia ponieważ producent zadbał o ochronę i komfort użytkownika m.in. dzięki zaokrągleniu części, które mają kontakt ze skórą. Naładowane urządzenie wystarczy na ok 90 minut ciągłego strzyżenia, dlatego nie jest konieczne zabieranie ze sobą w podróż ładowarki.

Zestaw zawiera:

 1. Olej do konserwacji
 2. Szczoteczkę
 3. Kabel USB
 4. Instrukcję obsługi w języku polskim
 5. Kartę gwarancyjną

Oba urządzenia możesz łatwo znaleźć na www.mediaexpert.pl tutaj


Kilka cech wspólnych obu produktów.


 1. Ergonomia i bezpieczeństwo

Opisywanych urządzeń marki ENCHEN można używać bezpiecznie, bez obaw przed przedostaniem się wody do wnętrza lub ich uszkodzeniem. Zostały tak zaprojektowane, aby możliwe było korzystanie z nich zarówno na sucho jak i pod prysznicem było bezpieczne i komfortowe. Wygodny uchwyt sprawia, iż zarówno maszynka do golenia jak i strzyżarka/trymer przyjemnie trzymają się w dłoni i nie wyślizgują.


 1. Dostępność

Urządzenia charakteryzuje także to, że bez uszczerbku dla jakości czy komfortu ich użytkowania, są powszechnie dostępne np. w www.mediaexpert.pl w bardzo przystępnej cenie przez co nie stanowią bariery przy zakupie.


 1. Okiem mężczyzny

Dla mnie osobiście jako dla osoby, która dosyć często podróżuje i dba o zarost, tego rodzaju urządzenia to świetna opcja, jako wartościowa alternatywa dla ich droższych odpowiedników dostępnych na rynku. Z pewnością okażą się niezastąpione podczas podróży i wygodne w użytkowaniu, dzięki czemu każdy wyjazd będzie przyjemniejszy z perspektywy jego organizacji.

Zdjęcia: materiały własne portalu wgarniturach.pl


wgarniturach

Autor artykułuRedakcja portalu13 grudnia 2022, 20:15

Redakcja portalu

Daniel Gatner

Monika Nowotarska

Gabriel Gatner