Klimatyczne rozmowy Marcina Prokopa

25 września 2018, 14:33

Rozmowy z klimatem, unikatowe wnętrza, bezefekciarstwa. Bohaterami nowego programu są m.in. Przemek Kossakowski, Sylwester Wardęga, Mirosław Hermaszewski i Tomasz Bagiński. Zobacz, jak powstawały pierwsze odcinki talk show „Z tymi co się znają”. Premiera już 28 września na kanale Browar Namysłów TV na YouTube.
Klimatyczne rozmowy Marcina Prokopa
Kto z nas nie lubi wieczornych, długich i niewymuszonych rozmów w dobrym towarzystwie? Usiądź wygodnie, weź głęboki oddech i poznaj ciekawe osobowości – tak w skrócie można opisać nowy talk show, w którym pytania zadaje Marcin Prokop. Program wyróżnia niepowtarzalna atmosfera, aura historii, odkrywania tajemnic oraz oderwania od codziennego biegu i wielkomiejskiego zgiełku. Odcinki programu nagrywane są w Browarze Namysłów, dzięki czemu klimat i scenografię dla rozmów tworzą unikatowe wnętrza i architektura pamiętająca wizyty królów. Na terenie browaru znajduje się średniowieczny zamek. To wszystko sprawia, że w rozmowach można się zatopić trochę jak w dobrym kinowym seansie.

W pierwszych odcinkach „Z tymi co się znają” – programu w autorskiej formule Marcina Prokopa – zobaczymy m.in. Przemka Kossakowskiego, dziennikarza i odkrywcę rzeczy niezwykłych, Victora Borsuka, wielokrotnego mistrza Polski w kitesurfingu oraz znanego youtubera Sylwestra Wardęgę.

– Każdy odcinek to kilkunastominutowa esencja blisko dwugodzinnej, swobodnej, ale też treściwej rozmowy. Wybrałem gości, którzy mają coś do powiedzenia i których warto posłuchać, bo mówią nie tylko o sobie, lecz o tym, co osiągnęli i czym się zajmują, a przy tym potrafią zainspirować innych. Nawet nie jestem pewien, czy talk-show to trafna nazwa, bo show robimy niewiele, głównym naszym zamierzeniem jest rozmowa, wymiana myśli, często na poważne tematy, chociaż nie zawsze w poważny sposób – mówi Marcin Prokop.

W kolejnych odcinkach „Z tymi co się znają” wystąpią m.in. dr Aleksandra Przegalińska, specjalistka w dziedzinie sztucznej inteligencji, wirtuoz skrzypiec Mariusz Patyra, a także Tomasz Bagiński, filmowiec i współtwórca serialowego "Wiedźmina".

– Zaprosiliśmy osobowości z różnych dziedzin, dlatego każda rozmowa ma inny klimat – dodaje Marcin Prokop.

„Z tymi co się znają” to pierwszy tego rodzaju program Marcina Prokopa w sieci. Premierowy odcinek zobaczymy już 28 września, a cały cykl składa się w sumie z 20 rozmów. Wszystkie odcinki będą dostępne na kanale Browar Namysłów TV na YouTube.

Program „Z tymi co się znają” można oglądać na kanale Browar Namysłów TV
wgarniturach

Autor artykułuRedakcja portalu25 września 2018, 14:33

Redakcja portalu

Daniel Gatner

Monika Nowotarska

Gabriel Gatner